52. Sokak, No:10 Kat:2 Maslak 09:00-20:00 +90(212)2760422

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

FANFAN CAFE, genç ve hızlı yaşayanlar için, kaliteli ve besin değeri yüksek malzemelerle hazırlanmış sağlıklı lezzetler sunmaktadır. Dinamik ve yenilikçi ekibimizle, günümüz hızlı yaşam tarzına uygun, taze, hafif ve sağlıklı yemekler hazırlıyoruz. Müşterilerimizin yorum, eleştiri ve isteklerine kulak veriyor, onların beğenilerini rehber ediniyoruz. Mutfağımızda hijyene, ortamımızda samimiyete öncelik veriyoruz. Fanfan Cafe’de, Fanfan romanından karelerdeki gibi yudum yudum küçük mutluluklar sunmayı hedefliyoruz.


Cafe Tarzı

Doğal ve taze malzemelerle hazirlanmış, gemlik zeytinindan özel sızma zeytinyağı ile soslanmış salatalarımız,
 çok özel et ile hazırlanan köfte ızgaramız ve yine tamamen doğal malzemelerle sunulan diğer ızgara seçeneklerimiz, 
sağlık ve lezzeti biraraya getiren, kendi yaptığımız -kesinlikle katkılı malzeme içermeyen- soslarla zenginleştirilmiş, en kaliteli malzemelerin buluştuğu soğuk ve sıcak sandviçlerimiz ile sağlıklı beslenmek için akıllı seçenekler sunmayı;
 Fast Food tabir edilen hızlı servis edilen öğünleri sağlıklı seçenekler haline getirmeyi öncelik kabul etmekteyiz. Ekip olarak, müşteri ile içiçe ve müşteriye saygılı bir tarz ile açık mutfağımızda müşterinin güvenine layık porsiyonlar çıkartmaktayız. Bu misyon ile kendini yenileyen ve hep daha iyisini hedefleyen bir işletmeyiz.

Adı Hakkında

Cafe’nin ismi ne ifade ediyor diye sıkça soruluyor. Kısa cevap ‘okuduğum en tatlı roman’. Romanın yazarı Alexandre Jardin’ın aynı isimle uyarladığı filmi yıllar sonra izledim. Sophie Marceau güzelliğiyle, diyaloglar sempatikliği, müzikler (la Valse sahnesi) baş döndürücülüğü ile ‘izlenmeli’ dedirtiyor. Fanfan Cafe’de, roman ve filmden akılda kalan, yıllar sonra gülümseten karelerden bir esinti var.